Satın Al

  • Ömür Boyu Lisans
  • Geçici lisans

Lisanslama Yöntemleri ve Lisans Türleri

GstarCAD programını lisanslamanın iki yöntemi vardır: belirli bir bilgisayara atanmış bir etkinleştirme kodu ve bir USB dongle. İkinci durumda, lisans belirli bir bilgisayara değil, USB anahtarına atanır; bu, programın tam sürümünü anahtarın o anda bağlı olduğu herhangi bir bilgisayarda çalıştırmanıza olanak tanır.

  • Elektronik Lisans
  • USB Donanım Kilidi

Tek Kullanıcı Lisansı

Lisans, kullanıcıya programı bir iş istasyonu için kullanma yetkisi verir. İstasyonlar arasında aktarılabilir, ancak her seferinde yeni bir bilgisayarda önceden devre dışı bırakılması ve etkinleştirilmesi gerekir.

Ağ Lisansı

Ağ lisansı, min. 3 veya daha fazla lisans. Bu tür lisanslar, Lisans Sunucusunda “saklanır” (şirket ağında çalışan herhangi bir bilgisayar olabilir). Her kullanıcı sunucudan lisansları “indirebilir” ve programı yerel istasyonda çalıştırabilir. İş bittikten sonra, lisans otomatik olarak sunucuya iade edilir. Ağ lisansı, çoğunlukla gerekli lisansların sayısını optimize etmek ve bunları birçok iş istasyonunda en uygun şekilde kullanmak isteyen şirketler tarafından kullanılır.

Tek Kullanıcı Lisansı

Lisans, kullanıcıya programı bir iş istasyonu için kullanma yetkisi verir. Ancak, atanmış olduğu USB dongle’ı değiştirerek istasyonlar arasında taşınabilir. Lisans, dongle’ın bağlı olduğu bilgisayarda etkindir. Mekanik veya elektronik hasar durumunda, USB dongle ücretsiz olarak değiştirilir.

Ağ Lisansı

Ağ lisansı, min. 3 veya daha fazla lisans.
Bu tür lisanslar, Lisans Sunucusunda “saklanır” (şirket ağında çalışan herhangi bir bilgisayar olabilir).
Her kullanıcı sunucudan lisansları “indirebilir” ve programı yerel istasyonda çalıştırabilir. İş bittikten sonra, lisans otomatik olarak sunucuya iade edilir.
Ağ lisansı, çoğunlukla gerekli lisansların sayısını optimize etmek ve bunları birçok iş istasyonunda en uygun şekilde kullanmak isteyen şirketler tarafından kullanılır.

Kalıcı lisanslı, Autocad Muadili en çok tercih edilen evrensel CAD programı.

GstarCAD deneme sürümünü 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz!