GstarCAD 2024

AutoCAD Standartlarına Uyumlu
En Çok Tercih Edilen Alternatif CAD Programı

GstarCAD 2024

Gstarcad en çok tercih edilen, AutoCAD standartlarına uyumlu alternatif CAD programıdır. Yaklaşık 30 yıldır sürekli gelişmekte, performans ve stabiliteye verdiği önemle Dünya çapında kendisinden söz ettirmektedir.

30 Gün Ücretsiz Deneyin

Ömür Boyu Lisans

GstarCAD programını satın alırken ömür boyu lisans alırsınız.

Dinamik Bloklar

GstarCAD'deki Dinamik Bloklar, hazır öğelerden oluşan bir veritabanını daha iyi yönetmenize yardımcı olacaktır. Örneğin farklı çeşitlerde elektrikli hidrolik semboller veya çoklu pencere veya kapı sembolleri oluşturabilirsiniz. GstarCAD Professional Versiyonda Mevcuttur

Yüksek Performans

GstarCAD 2024, uyumluluk, kullanıcı deneyimi ve hız açısından rakiplerine göre daha iyi performans sunar.

Veri Çıkarma

Program, çizimdeki nesneleri tablo haline getirmenize yardımcı olacaktır. İstenilen verileri hızlı bir şekilde bir Excel elektronik tablosuna aktaracak ve bunları iş arkadaşlarınıza teslim edeceksiniz.

Dijital İmza Desteği

GstarCAD 2024'ün dijital imza özelliği, yalnızca çizim dosyalarına imza eklemek ve dijital imza hakkında bilgi görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların, bir dijital imzanın geçerli olup olmadığını ve imzalandıktan sonra imzalanan dosyanın değiştirilip değiştirilmediğini belirlemelerine yardımcı olur

Yüksek Uyumluluk

GstarCAD, AutoCAD benzeri bilindik arayüzü, komutları, kolay kurulum ve kullanımı sayesinde alışılageldik CAD deneyiminizi sürdürmenizi sağlar. Yüksek AutoCAD uyumluluğu sayesinde ek eğitim gerektirmez. GstarCAD ile kısa bir süre içerisinde alışkanlıklarınızı değiştirmeden çizime hazırsınız!

Düzenlenebilir Arayüz (CUI)

GstarCAD , çizim ortamını belirli görev türlerine özgü hale getirmek için kullanıcı arayüzünü özelleştirme imkanı sunar.

Yenilikler

BIM için IFC, 3D tasarım optimizasyonu, Yüksek kaliteli PDF çıktısı iyileştirmeleri, 4K ekranlar için daha uyumlu arayüz, API ve eklenti çeşitliliği ve dahası…

Pratik Araçlar İle Çalışmanıza Hız Katın!

GstarCAD , “Collaboration”, “Area Table”, “Auto Layer”, “Viewport to Layout”, “Autoxlstable” gibi 100’den fazla benzersiz ve yenilik aracı ile çizimlerinizi hazırlamanıza yardımcı olur.

Yüksek çalışma Hızı İle Zaman Kazanın!

GstarCAD benzersiz optimizasyonu ile “”OPEN”, “QSAVE”, “PLOT”, “CLIP”, “TRIM”, “PASTE”, “MOVE”, “DYNAMIC SELECTION” gibi komutlarda rakiplerinin önünde yer almaktadır.