GstarCAD Mechanical 2024

Otomatikleştirilmiş ve akıllı CAD araçları ile, daha hızlı mekanik tasarım ve çizim!

GstarCAD Mechanical nedir?

Mekanik tasarımın tüm alanlarını kapsayan GstarCAD Mechanical, üretim için özel olarak oluşturulmuş profesyonel tasarım ve çizim yazılımıdır. Karşılaştığınız tasarım görevi ne olursa olsun, GstarCAD Mechanical fikirlerinizi mükemmel şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

ACM ile uyumlu

GstarCAD Mechanical, diğer CAD’lerin desteklemediği ACM’nin çift yönlü veri alışverişini destekler.

Kullanıcılar ACM verilerini değiştirebilir ve bunları ACM’ye geri gönderebilir. Sorunsuz veri aktarımına ve yüksek uyumluluğa dayalı olarak, ACM ile karma kullanım gerçeğe dönüşüyor.

Makul fiyat

GstarCAD Mechanical, pratiklik, kullanım kolaylığı ve ACM ile uyumluluk arasındaki dengeyi keşfetmeye devam ederek, vals dostu bir fiyata kullanışlı ve özlü işlevler sunar.

Kullanıcılar aynı tasarımı daha uygun maliyetli bir çözümle tamamlayabilir.

Akıllı tasarım araçları

100’den fazla basit ve pratik mekanik tasarım ve çizim aracının yanı sıra, tekrarlayan işleri azaltmak ve tasarımınızı basitleştirmek için standartlaştırılmış ve akıllı tasarım ortamı.

Kapsamlı kütüphane

GstarCAD Mechanical, farklı standartlar için kitaplıklar sağlar. Ayrıca CADProfi’den tüm parçaları ve sembolleri destekleyin.

Bu arada, kullanıcılar kendi çizim şablonlarını oluşturmak, ortak mekanik çizim görevlerini kişisel çalışma alışkanlıklarınıza uyacak şekilde otomatikleştirmek için standartları, mekanik sembolleri, boyutları, özellikleri vb. Özelleştirebilir.

Esnek Lisanslama

Esnek lisans seçenekleri ile kalıcı lisans satın alabilirsiniz, lisans modunu seçmekte özgürsünüz ve ne zaman yükselteceğinize siz karar veriyorsunuz.

Kalıcı Lisans

GstarCAD, "Kalıcı Lisanslı" bir üründür. Satın alınan lisansı kullanma hakkına ömür boyu sahipsiniz. ACAD aboneliklerinden daha uygun maliyetlidir..

Esnek Lisanslama Seçenekleri

GstarCAD, Lisans Numarası veya USB Dongle ile kullanılabilir, Stand-Alone veya Ağ lisansı opsiyonu mevcuttur. İş ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Yükseltmeye Esnek Erişim

Her yeni sürüm için lisansınızı yükseltebilir veya aynı sürümü kullanmaya devam edebilirsiniz. Lisansınızı yükselttiğinizde, kalıcı lisansı değişmeden kalır.