HOUSEPLAN

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde 3 Boyutlu Tasarımlar Oluşturun

Eklenti İhtiyacı Olmadan Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Tasarlayın

Houseplan, hızlı bir şekilde 3B modeller oluşturabilen ve tasarımlarınızı bağımsız olarak gösterebilen güçlü, öğrenmesi kolay, hafif ve uyumlu bir 3B modelleme ve gerçek zamanlı render yazılımıdır. Birden çok modelleme yöntemi, uygun gerçek zamanlı render ve çok sayıda 3B model ve doku kaynakları, eklentiler ve diğer yazılımlar olmadan size harika iş deneyimi ve tasarım sonuçları sunar!

Hızlı Modelleme

Houseplan, bina planlaması için en verimli 3D modellemeyi sunarak, plan tasarımınızı sadece birkaç tıklama ile hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

 

Gelişmiş Modelleme

 
 

Houseplan, çeşitli ve karmaşık modelleme gereksinimlerini karşılamak için gelişmiş 3D modelleme araçları sunar. Piyasadaki diğer büyük ve karmaşık yazılımlardan daha basit, daha hafif ve kullanımı daha kolaydır.
Profesyonel araçlar
Öğrenimi ve kullanması kolay


Gerçek Zamanlı Render

 

Houseplan, 3D model düzenlemeyi simülasyonlarla senkronize etmek için yüksek performanslı bir render motoru kullanır ve işlenmiş sonuçları anında görüntüleyen etkileşimli ve uyumlu ortamlar sağlar.

Dosya Uyumluluğu 


Houseplan ile DWG çizimlerini kolayca içe aktarabilir ve doğrudan ekstrüde edebilirsiniz. Ek olarak, yatay (oblik) fotogrametri ve nokta bulutu verilerinin yanı sıra diğer çeşitli dosya biçimlerinin içe aktarılmasını destekler.

Materyal Boyama

Houseplan, açık bir malzeme kitaplığı ve güçlü malzeme düzenleme araçları ile yenilikçi bir mimari malzeme katmanlama dokusu yöntemine sahiptir ve kolay ve pürüzsüz bir malzeme boyama deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Objeler ve Animasyon

Houseplan, su, bitki örtüsü, arazi ve diğer sahne öğelerinin uygun şekilde eklenmesini sağlar ve gerçekçi hava ortamlarını değiştirme yeteneği sağlar. Ayrıca, animasyon varlıklarını kolayca ekleyebilir ve hareketlerini ayarlayabilirsiniz.

 

Video – Resim Çıktıları

Houseplan, kamera noktalarını ve video yollarını belirlemek için araçlar sunarak kullanıcıların görüntüleri ve videoları dışa aktarmasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar tasarımlarını, görüntüleri ve videoları görüntülemek, yeni video yolları çizmek, özellikleri görüntülemek ve hava durumu ortamlarını değiştirmek için bağımsız olarak çalıştırılabilen bir .exe dosyası olarak yayınlayabilirler.

Lisanslama
Houseplan, ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği seçmenize olanak tanıyan hem kalıcı hem de yıllık lisanslama seçenekleri sunar.
İster tek seferlik bir ödemeyi, ister devam eden bir aboneliği tercih edin!

Kalıcı Lisans

  • Houseplan, “kalıcı lisanslı” seçeneği sunan bir yazılımdır. Satın alınan lisansı kalıcı olarak kullanma hakkına sahipsiniz. Piyasadaki çoğu 3D yazılımdan daha uygun maliyetlidir.

Yıllık Lisans

  • Müşteriler isteğe bağlı olarak yıllık lisanslamayı seçebilirler.