HOUSEPLAN ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜ

HİZMET ŞARTLARI
Bu hizmet şartları web sitemizde bulunan tüm masaüstü yazılımlara ilişkindir. Ücretsiz Hizmetler bilgisayarınızın “indirilenler klasörüne” inecektir.

1.Ücretsiz Yazılım ( Ürün ) Kullanma Şartları
Web sitemizde yer alan tüm ürünler lisanslıdır. Web sitemizde yer alan lisanslanabilir yazılımların ücretsiz sürümleri, Hizmet Şartlarını kabul etmeniz halinde tarafınızdan indirilebilir ve kullanılabilir.

2.Gizlilik ve Kişisel Bilgileriniz
Ücretsiz hizmetlerden yararlanmak için paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizlilik politikaları doğrultusunda tarafımızdan kullanılmasını kabul edersiniz.

3.Ücretsiz Hizmetlerin İçeriği
Ücretsiz hizmetler lisanslı yazılımı belli bir süre ile kayıtlı olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz hizmet süresi dolduktan sonra ürünü kullanmaya devam etmek için ürünün lisanslı sürümünü satın almanız gerektiğini kabul edersiniz.

4.Mülkiyet Hakları
Ücretsiz hizmetlere ilişkin fikri mülkiyet haklarının ( bu haklar kayıtlı olsun veya olmasın, dünyanın her yerinde ) bu haklara ilişkin her türlü yasal hakkın, menfaatin ve mülkiyet hakkının üretici ve /veya distribütöre ait olduğunu kabul edersiniz.

Hizmet Şartları tarafınıza ( yazılı bir sözleşme/ izin bulunmadığı sürece) ürün adlarını, logosunu, alan adlarını, hizmet markalarını, sloganlarını ve ürüne ilişkin diğer belirleyici özellikleri işletmenizde veya başka bir yerde kullanma hakkı vermez.

Ücretsiz Hizmetlere ilişkin ürünler şahsınıza/firmanıza verilmiş olup bu ürünleri çoğaltamaz, kopyalarını oluşturamaz, başka kişi veya kurumlara veremez, video, fotoğraf, sosyal medya ,internet ortamında vb ortamlarda paylaşayamayacağınızı kabul edersiniz.

Hizmetler’e eklenmiş olan veya Hizmetler’in içinde bulunan mülkiyet hakkı bildirimlerini (telif hakkı ve ticari marka bildirimleri dahil) kaldırmayacağınızı, görünmesini engellemeyeceğinizi veya değiştirmeyeceğinizi kabul edersiniz.

Yazılı bir sözleşmeyle “açıkça yetkilendirilmediğiniz sürece”, Hizmetler’i kullanırken, herhangi bir şirkete veya organizasyona ait ticari markayı, hizmet işaretini, ticari adı ve logoyu söz konusu markaların, adların veya logoların sahipleri veya yetkili kullanıcıları açısından olası veya kasıtlı bir karışıklığa neden olabilecek şekilde kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

5.Son Hükümler
Hizmet Şartlarında üretici/distribütör tarafından tek taraflı olarak her zaman değişiklik yapılacağını kabul edersiniz. Hizmet Şartlarına aykırı davranışların, bu davranışları nedeniyle yasal yükümlülüklerinin bulunduğunu kabul edersiniz.